Make your own free website on Tripod.com

all4animals

מזון כלבים תיוג מידע בנושאי מזון תקנות

כלבים לא מקבל להחליט על משלהם דיאטה אנחנו עושים זאת עבורם. שלנו בחירה של ארוחות עבור שלנו כלבים תלויה שלנו הבעלים חינוך של מה הטוב ביותר עבור הכלבים שלנו , עם מידע שלנו בעיקר שנאספו TELEVISION פרסומות ידי חיית המחמד מזון חברות ואת וטרינרים אשר עו"ד מסוימים סחורה עקב ברית המוצר. אלה TELEVISION פרסומות על מזון לכלבים מלא שלך תצוגה עם תרנגולות שמנמנות; עכשוויים ירקות ו אוסף דגנים וכל הנוכחי מרוצה, בריא כלבים על מודעות . הם בדרך כלל מדהימה מודעות , רגשית המשווקים אליך. מזונות כלבים פרסומות אינם עבור שלך כלבי, הם מיוצרים ומשווקים בשבילך. כלבים הם צבע עיוור, כך חיית המחמד ארוחות יצרנים רק שנה צבע ומרקם של מזון לחיות מחמד כדי לגרום לזה להיראות טוב יותר לך, לא שלך כלב . אני מקווה כי על זה מאמר שאתה לגלות כמה מעניינת חתיכות מידע אשר אתה יכול לשים לידי ביטוי הדרך שבה תבחר את מזון על שלך כלב ו להאיר את עיניך באשר לאופן המחמד ארוחות חברות לשרת איתך, לבד, ולעולם שלך כלב מזון לבעלי חיים.

מזון לחיות מחמד מדבקות בכוונה עשו מבלבל כך מחמד בעלים לא מבינים שהם האכלה כלבם כמה נורא, נורא, מגעיל רכיבים . מזון לחיות מחמד חברות באכזריות לנצל פרצות אשר מאפשרת אותם כדי להוסיף באמת עלות נמוכה בצורה חלבון כי יש כמעט אפס תזונתי שווה אל כלב כתחליף של חלבון חשוב חיה הכלב שלך צריך לשרוד. הידעת כי כלבים מזונות כי תביעה להיות באים עצמות, דם חיה שומנים הם לעתים קרובות שמקורם בבעלי חיים מושפע רבות מחלות, וכנראה לא הבחירה הטובה ביותר עבור שלך כלבים. מגלגל מיליארדים אלה דולר חברות הם ממש מותרים לערבב ב מורדמים גופנו של מגוון חיות לתוך האוכל ארוחות אתה יכול להיות קניות עבור כדי הכלב שלך . האם אתם אוכלים בשר כי יש כאן מבעל חיים מורדמים? לא מניח כך! אז למה צריך שלך כלב להיות נתון זה? כלבים יכול להיות מזון אלרגיות מ עסקים חיית המחמד מזון אשר הארוך ב כלבי יכול לעשות אותם מאוד לא נוחים, חולים וחלשים. מורדם אלה מגוונת חי נמצאות מזון לכלבים והחיה לוואי מוצרים כלל נמצאים יכולים לכלול נוצות, שיער, עור מבוסס, סחוס ופסולת צואה. די מגעיל אינו זה?

כלבים, על נבלות, בנוסף ניזונים ביצים, פירות יער, פירות ואת ארוחות כי הם עשויים לגלות בתוך הפושט קיבה , דומה דגני חומר צמחי. אבל בכל אופן, באומרה זאת, כלב 's גופנו אינם מסוגלים מהלך כולו ירקות. אז עם חיית מחמד ארוחות חברות פרסומות מראים תרנגולות שמנמנות שלמים ירקות זה גורם לך פלא במקרה שהם באמת יודע הרבה כמה כלבים תזונתיים הצרכים ומערכת העיכול. מפיקים הינם מומחים של מקבל כלב לאכול דבר אחד זה יכול כרגיל להפוך עד נחיר מדי. האם ידעת איך הם עושים זאת ? שומן הוא ריסס ישר על פירורים של ארוחות, וזה מה אותך ואת שלך כלב ריח ו מניחים היה סגנון גדול - זה רק | פשוט} מאפיין תזונתי ערך. כתוצאה את חומרים הם באמצעות אינם בריא , באיכות גבוהה יכול להיות מאוד משתנה, ו שיטות ייצור אכזרי להרוס רבים מזינים האוכל צריכה להתחיל עם. גרגירי דגנים הם הראשון אלמנטים ברוב מסחרי המחמד ארוחות. אלה הם בדרך כלל לפעמים תוצאה של אלרגיה או אי סבילות המחמד ארוחות חומרים. וכדי הממשלה כי את, לפעמים א מפיק יכול לא הוסיף חומרים משמרים, אבל בשר או שונים מרכיבים עשויים היו משמרים הוסיפו להם על ידי ספקים. אז, עד את ארוחות יקבל ל- כלבים שלך צלחת הגדולה איכות שעשויים כבר בקושי הנוכחי בראשית נעלם. ולעולם כל אצווה של מזון לכלבים זהה כתוצאה בשר לוואי הסחורה ובשר ועצמות ארוחות שונות מן אצווה אצווה יצירת יציבה אספקת של תזונה עבור חיות מחמד. חיית המחמד רב לאומיות מזון חברות יש מוגבה bulk- קנייה כוח ; אנשים להפוך אדם ארוחות סחורה יש שוק שבוי שבו כדי לנצל את הפסולת שלהם מוצרים , ואת חיית המחמד ארוחות חטיבות לנהל בסיס ההון שאפשר לסמוך עליו ו ברבים אמין בהרבה בנסיבות, א נוח של אלמנטים . הזוכה ב רכיבים הרשומים על התווית הם מאוד הרבה פחות כמו למה הוא באמת הנוכחי בתוך מזון - הם זעיר; ואת חפצים עצמם קרובות שאריות ודוחה מן המעבדים של האדם ארוחות - בעצם לא כולו, טריים מרכיבים שהם רוצים לך תמונה . תיוג של מזון לכלבים הוא מסובך דיאלוג בלשון המעטה ובאמת הרבה א לספר חצי מציאות מצב. הנחיות תווית רבות קיימות כגון ; "טעם" שלטון המציינת כי מזון יכול להיות הנקרא בשם "בטעמים בקר כלב ארוחות" גם כאשר זה לא מהווה כל בשר, כל עוד הטעם "לגילוי מספיק כאשר תווית כתובה." עם נדל טורקיה, "א קונה עשוי להניח שהוא רכש באיכות גבוהה טורקיה מזון לכלבים עבור חיית המחמד שלו אם התווית כתובה "בשר כבד עבור. כלבים , "את מזון חייבות מהווה א מעורב כמות של בשר בקר וכבד כדי מלא תשעים וחמישה%, ו שוב שם צריך להיות יותר בשר מאז זה המפורטים הראשון זאת. , כפי שפירטתי מעל כמויות ב ישנם מבוסס על פירורים ומשקל זעירים - במשקל כולל של מים content מדי.

מיטה לכלב

עכשיו, למעשה , לא כל חיית המחמד ארוחות תאגידים פונקציה ככה . היום יש כמה כל הטבעית תאגידים ו כלב דיאטות בשוק אשר גאווה עצמם על כיתת אדם חומרים ב שלהם מזון לחיות מחמד, אבל לזכור ההגדרה של "טבעי " הוא מאוד רחבה, ו היתרי עבור מעובד באופן מלאכותי חומרים שרוב אחד מאיתנו היה לחשוב על מאוד לא טבעי בהחלט. חשוב להיות מאוד זהירה ב בחירה ולחנך עצמך על מזיקים חומרים וחומרים משמרים על התוויות מאותם כלבים -canned ארוחות. אני כל הזמן ללכת לפי הכלל שאם יש אינם כל מזינים ב אדמה = לא ויטמינים בתוך יבולים = אין ויטמינים בתוך מזון לחיות מחמד ואני צביעות לחשוב על הם עלולים מקבלים מהמקורות הצמחיים שלהם מ- הגידולים הזהים בתור אנשים לעשות.

איכות מזון לכלבים הוא חיוני כדי שלך כלבים כראוי להיות כמו זה אחד שלהם מקור של תזונה . דיאט הוא מוגדר כמו אורגני האסטרטגיה של מזין או המוזן, התהליכים שבו מטמיעה האורגניזם מזון ו עושים שימוש זה פיתוח ו בָּרוֹת: א מקור של אספקת כדי להזין את גוף . הזוכה ב ארוחות אוכל בעל החיים שלכם צריך לספק כולו תזונתיים רכיבים אשר עשוי להיות חיוני עבור כל האיברים שיטות של בריא גוף ל- לבצע במקהלה הרמונית. אז, אנא, כאשר שלך מחפש באמצעות כל מזון לכלבים על למכולה, לשכוח את פרסומות ולהתעלם מבריק תמונות וכותרות מפוארות על הפחיות וחבילות ו בכל עת לחפש טבעי טבעי מזון לכלבים עם "טבעי " חומרים משמרים. בהתחשב גבוה אפשרות כי שלך אהוב מחמד ארוחות יכול גם להיות רעלת לאט שלך כלבים, זה חיוני שאתה לגלות יצרנים תהיה מסוגל אמונה להיות חית ידידותית ויש טבעיים חומרים ונמוכים רכיבים וצביעה. רבים הרשומים חומרים לא הנוכחי משמעותית ורווחה רווח והם למעשה א פרסום גימיק. זכור אתה בחיפוש אחר מרכיבים שאתה פשוט להכיר ו תוכלו לאכול. למען האמת , רק כמו נכון עבור אנשים, האחרונות מזונות יכול הנוכחי הרבה יותר טוב ויטמין לחיות מחמד מ ביותר מעובד " מהיר . ארוחות"